Historie adopcji

Adopcja to akt miłości, adoptuj psa i znajdź swojego nowego najlepszego przyjaciela.

Odo i Nema

Wiesława i Maciej - Odo i Nema

Odo i Nema to dwa szpice, które były podopiecznymi Fundacji Nasze Futrzaki i zostały przez nas adoptowane.

Dziękujemy serdecznie za adopcję naszych dwóch przytulasków Odo i Nemy. Od tego czasu, jak przybyły do naszego domu, to nie wyobrażamy sobie życia bez nich. Bardzo je kochamy i na zawsze pozostaną w naszych sercach. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkim podopiecznym fundacji i tym dużym i tym kudłatym, nie zależnie od rasy i wieku szybkiego znalezienia kochającego domu stałego.

Wiesława i Maciej

Adopcja jest aktem miłości

Znajdź swojego nowego przyjaciela.

Już teraz czeka na ciebie twój wymarzony pies do adopcji, a wśród nich zarówno duże jak i małe pieski do adopcji.

Adoptuj psa – swojego przyszłego przyjaciela na całe życie.

U nas czeka na ciebie twój wymarzony pies do adopcji, a wśród nich zarówno duże jak i małe pieski do adopcji.

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy e-maile co jakiś czas, nie wysyłamy spamu!