Zaczynamy bazarek dla Azylu Kostka od 03.11. do 24.11 godzina 21:00 – ZBIERAMY na bieżące potrzeby naszych podopiecznych, czyli na karmę, leczenie, szczepienia, sterylizacje itd.

Fundacja Nasze Futrzaki  zajmuje się opieka nad bezdomnymi psami i szukaniem im odpowiednich domów.

Kostek wraz z żoną Ewą poświęcają cały wolny czas na spacery i dobre wychowanie czworonogów przed adopcją. Niestety, są to duże wydatki szczepienia, kastracje, sterylizacje oraz jedzenie, więc bardzo serdecznie zapraszamy na bazarek, żeby wspomóc podopiecznych Kostka.

Wszelkie przedmioty wystawione na bazarku, można obejrzeć, no i oczywiście licytować w komentarzach za pośrednictwem portalu Facebook.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do licytacji na bazarku w tym, jakże szczytnym celu i dziękujemy za pomoc przekazaną w ten sposób naszej Fundacji i jej podopiecznym.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping